Hajdúszoboszló, Hungarospa

Használd ki az utolsó nyári napokat!

Itt a vége, fuss el véle. Mármint az augusztusnak, a nyár még bőven tart. Sőt, most éppen tombol, érdemes kihasználni az utolsó nyári szabadságokat egy hatalmas fürdőzésre, strandolásra, bulizásra vagy csak egy jó bográcsozásra. Hajdúszoboszlón most még bőven megteheted mindezt. Az Ilona Apartman II. pedig továbbra is partner ebben

 

 

Nyárvégi lehetőségek Hajdúszoboszlón

 

A Hungarospa nevet viselő fürdőkomplexumunk szabadtéri részei még késő őszig nyitva lesznek. De tudod, az időjárás kiszámíthatatlan. Mi nem várnánk a helyedben arra, hogy vajon lesz-e meleg vénasszonyok nyara vagy sem.

Nézzük meg, milyen lehetőségeid vannak most, augusztus végén egy last minute nyaralásra nálunk, az Ilona Apartmanban.

 1. Ha a Páros csomagajánlatunkat veszed igénybe, akkor egy nap árát eleve megtakarítod, és még ajándékot, sőt meglepetést is kapsz. Az Ilona Apartman kettő kertjében bográcsozhattok, grillezhettek, vagy csak süttethetitek a hasatokat.
 2. Bejárhatjátok gyönyörű, virágos városunkat, és megnézhetitek különleges nevezetességeinket is. A helyi és környékbeli programokról bővebb információt itt találsz.
 3. De ha tényleg csak a víz vonz benneteket, egy kellemes sétával eléritek a Hungarospa-t is, ahol több fürdőélmény között is válogathattok.

A Hungarospa ugyanis valóban egy minden igényt kielégítő komplexum:

 • Aqua-Palace élményfürdő
 • Gyógyfürdő
 • Strand és egy
 • Aquapark található benne.

 

Ha nyár, akkor Aquapark

 

Ez utóbbiról keveset írtunk eddig, de most épp itt az ideje. Van

 • óriáscsúszda,
 • hidrocsúszda,
 • multicsúszda,
 • kamikáze,
 • fekete lyuk,
 • őrült folyó,
 • Bige hole,
 • Twister
 • és Niagara is.

A fantázianevekből sejtheted, hogy nem árt, ha nem vagy tériszonyos vagy félős. Ahogy városunk honlapán írják, „Az Aquapark 9 féle csúszdapályát biztosít a látogatóknak, melyek 10 méternél is magasabbról való indulással eltérő élményt kínálnak a vízbe csobbanáshoz.” Nos, ez így is van.

Használd ki a nyár utolsó napjait Hajdúszoboszlón

Nyár Hajdúszoboszlón

Jómagam azért inkább az Aqua-Palace vagy a Gyógyfürdő kínálatából szoktam szemezgetni attól függően, hogy éppen kellemesen kikapcsolódni vagy regenerálódni vágyom. Nem mondom, hogy mindez korfüggő lenne, mert gyermekek és felnőttek is egyaránt tudják élvezni a Hungarospa nyújtotta élményeket, csak nekem jobban esik egyszerűen élvezni a csendes fürdőzést.

Ami még nagyon jó, hogy az én kedvenc helyeim egész évben nyitva vannak, mindegy, hogy nyár vagy tél van, így nem kell figyelnem az időjárás-előrejelzést. De ha te bátrabb vagy, ne hagyd ki az Aquaparkot sem! Igazi csúszdaparadicsom.

További cikkek