info@ilonaapartman-hajduszoboszlo.hu
/
+36 (30) 398 5356
Szállást foglalok!
« Összes bejegyzés

A tavasz Hajdúszoboszlón kultúrával és művészettel köszön be

itt a tavasz
Közzétette
Ilona Apartman
Megjelenés dátuma
2024.jan.19

Tavasz Hajdúszoboszlón nagy izgalommal várt évszak minden évben. Még egy kicsit lassabb, csendesebb februárban a Valentin-nap, majd a Nőnap március 8-án. A hónap végére azonban kezdetét veszi a kulturális élet, művészettel és programokkal telik meg városunk.

Február a szerelmes pároké

A téli hideg időjárás elől sokan, főként a regenerálódásra, a hajdúszoboszlói gyógyvíz melegére vágyók előszeretettel választják városunkat és apartmanunkat. A nyugdíjas korosztály mellett a testi-lelki felfrissülésre mindenki vágyik ilyenkor. Kicsit csendesebb és meghittebb minden, kevesebb a városlátogató, csendesebbek az éttermek, kávézók.

Ha csak rövidebb időszakra is, de jólesik ilyenkor párunkkal édes kettesben elvonulni. Adni egy kis időt magunknak stresszmentesen, gyerekek nélkül, és időről időre egy romantikus pihenés sem árt. Február a szerelmes pároké Hajdúszoboszlón is. Valentin-nap alkalmából az Aqua-Palace Élményfürdő szaunaszeánszokkal várja vendégeit.

Az Aqua-Palace egész évben remek élményeket tartogat kicsiknek és nagyoknak egyaránt. A valentin-napi szaunaprogramok mellett a teljes Szaunavilág kényeztetését élvezhetjük: 3 finn szauna, 2 infraszauna, 2 gőzkabin, merülő- és taposó medence egy tágas pihenővel. Valentin-napon emellett 50%-os kedvezménnyel vehető igénybe a privát fürdő és relax szoba.

Nőnap és jön a tavasz Hajdúszoboszlón

Március hónapra fordítva át a naptárt, már remélhetőleg nemcsak a szívünkben érezzük a tavaszt, hanem meg is érkezik hozzánk; úgy igazán! A tavasz Hajdúszoboszlón különleges élmény, kellemes sétákat tehetünk, csónakázhatunk vagy kerékpárra pattanva fedezhetjük fel a várost és a környéket. Gyertek és töltődjetek nálunk!

Nőnap alkalmából március 8-án az Aqua-Palace Élményfürdő ismét szaunaszeánszokat szervez. A hölgyeknek természetesen ajándék jár ezen a napon a kényeztető program mellé. Ha ebben az időben nálunk tartózkodtok, gondoljatok bele, milyen szuper meglepetés kedvesség is lenne ez hölgy szeretteiteknek.

Ha jön a tavasz Hajdúszoboszlón, jön vele a gazdag kulturális élet is! Idén újra megrendezésre kerül a Hajdúszoboszlói Tavaszi Művészeti Napok 2024. március 22-április 27. között. A részletes program a későbbiekben válik publikussá, de a főszerepbe biztosan a színház, az irodalom, a képzőművészet, a festészet, a könnyűzene és a gasztronómia kerül.

Élményekben gazdag tavasz várás Hajdúszoboszlón

Hajdúszoboszlón számtalan lehetőség, élményekben gazdag tavasz vár. Apartmanunkkal szemközt hatalmas sétáknak ad teret a megújult Szent István park, illetve blogunkban a legfőbb látnivalóról, környékbeli kirándulásokról is olvashatsz. A gyalogtúrák a közeli erdőben, vagy biciklivel egy nagyobb kirándulás igazi kimozdulás.

A tavasz Hajdúszoboszlón valóban formába hoz. Mozgásba lendül ilyentájt a város és a természet is, jót tesz a testünknek és lelkünknek a szabadban töltött idő. Az aktív kikapcsolódás mindenki számára felejthetetlen tavaszi újjászületést, megújult energiákat tartogat nálunk.

A húsvét ismét egy olyan időszak, amikor tárt karokkal várjuk a családos vendégeket is. A 30 hektáros Strand és Aquapark mellett a természetben is megtalálja a család apraja-nagyja a megfelelő kikapcsolódási, szórakozási lehetőséget. Érdemes már jó időben a tavaszra gondolnod, és a szállásfoglalásról gondoskodnod!

 

Ha rajongsz a kultúráért és a művészetekért, akkor nincs mese! Idén tavasszal Hajdúszoboszlón a helyed! Annyi minden vár nálunk rátok, hogy az élményekből garantáltan hetek alatt sem fogynátok ki. Kényelmes apartmanjaink továbbra is a minőség jegyében állnak rendelkezésetekre, mi pedig nagy szeretettel várjuk foglalásotokat.

Foglaljon szállást könnyedén!
Foglalás űrlap Össz

Legfrisseb híreink

Hajdúszoboszló Aquapark árak 2024
Elolvasom
Közzétéve: 2024.márc.28
Hajdúszoboszló gyógyfürdő kezelések - egészség és pihenés
Elolvasom
Közzétéve: 2024.márc.28
Nyugdíjasbarát apartman kényeztető csomagajánlatban!
Elolvasom
Közzétéve: 2024.febr.01
Szeretnél értesítést kapni
hasonló cikkekről?
Iratkozzon fel, hogy ne maradjon le újdonságainkról.
Feliratkozás egyszerű

További híreink

Megnézem az összeset!
Megnézem az összeset!
Foglaljon szállást könnyedén!
Foglalás
Ilona Apartman I.
Ilona Apartman II.
Iratkozz fel hírlevelünkre, hogy mindig napra kész tájékoztatást kapj aktuális ajánlatainkról és híreinkről.
Feliratkozás Footer
© 2024 Ilona Apartman. Minden jog fenntartva
AdatkezelésÁSZFImpresszumHázirendKisfaludy pályázat
crosschevron-down